Show

Forgot your password?

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

Hide You have not answered all required fields

Hide You have not answered all required fields

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

You have not answered all required fields

Back to log-in

Close
ROPESAIL Yacht Charter
Call: +90 530 460 22 82
Mail: sales@ropesail.com

RopeSail ile online rezervasyon yapmak çok kolay. Destinasyon seçimi ve yat seçimi yapıp, seyahat aralığınızı belirledikten daha sonra seyahat tercihlerinizi belirleyin. Seçiminizi yaptıktan sonra listemizden yiyecek içecek, tayfa, kaza sigortası, seyahat sigortası gibi ek seçimler yapabilirsiniz. Bu seçimleri yaptıktan sonra kredi kartınız/banka kartınız ile ödeme yapıp işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Rezervasyonunuz sırasında sorunuz olması halinde lütfen bizi arayın ya da sales@ropesail.com adresine e-posta gönderin.


Başlarken

RopeSail ile online rezervasyon yapmak çok kolay. Online rezervasyon yapmanın çeşitli yöntemlerinden birini seçebilirsiniz. Ekranın üst sol köşesindeki alanları doldurarak size uygun olan yatlarımızı listeleyebilirsiniz. Ayrıca "Önerilerimiz" kısmındaki teknelerimizden birini seçebilirsiniz. Destinasyon sayfalarımızdaki rotalarımıza “Check Availability” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Sistemi Kullanımı

Rezervasyonunuzu oluştururken sizden bazı bilgiler almamız gerekmektedir. Eğer rezervasyon işleminize devam etmezseniz bu bilgiler sistemimizde saklanmaz.


Ekstralar

Bu adımda tercihinize bağlı olarak rezervasyona çeşitli ekstralar ekleyerek geliştirebilirsiniz. İstenen ekstraları seçip ilerle tuşuyla devam edin.


Fiyat Teklifi

Bu adımda seyahatinizin toplam tutarını görebilirsiniz. Bu kısmı beraber seyahat ettiğiniz arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da e-posta atabilirsiniz. Bu bölümde rezervasyonunuzu teyit etmeye hazır değilseniz “Save your Enquiry” tuşuna tıklayarak log in yapabilir, "My RopeSail" hesabı oluşturabilir ve daha sonra rezervasyonunuzu sonlandırabilirsiniz.


Kullanıcı Hesabınız varsa

Eğer Ropesail müşterisi iseniz kullanıcı adı ya da müşteri numarası girerek giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız hatırlamak için yeniden isteyebilirsiniz.

Yeni Hesap Oluşturma

Lütfen “Kullanıcı Oluştur” seçeneğini tıklayın. Gereken bilgileri girerek devam edip bir RopeSail hesabı oluşturacaksınız.

Giriş yaptıysanız

Eğer sitemize giriş yaptıysanız, rezervasyonu tamamlamak için hesap bilgilerinize otomatik olarak erişilecektir.


Rezervasyon Teyidi

Rezervasyonunuzu tamamlamak için lütfen ödeme detaylarını giriniz. RopeSail Visa, Mastercard ve American Express ödemelerini kabul eder. Eğer rezervasyon seyahat tarihine 60 günden sonra yapıldıysa ödemenin tümü kabul edilecektir .Eğer seyahatinize 60 günden daha fazla zaman varsa rezervasyonu, toplam tutarın %40'ını ödeyerek yapabilirsiniz. Geri kalan bakiye seyahat tarihine 45 gün kala ödenecektir. Rezervasyon tamamlandığında RopeSail tarafından size bir rezervasyon teyidi ve bilgi maili gönderilecektir. "My RopeSail" bölümünden rezervasyon ve kişisel detaylar bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Top