Show

Forgot your password?

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

You have not answered all required fields

Hide You have not answered all required fields

Hide You have not answered all required fields

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

You have not answered all required fields

Back to log-in

Close
ROPESAIL Yacht Charter
Call: +90 530 460 22 82
Mail: sales@ropesail.com

Yılların tur operatörlüğü deneyimini denizcilik deneyimlerimizle birleştirerek “RopeSail” yelkenli yat kiralama  markasını yarattık. Uluslararası bir marka haline gelmiş olan yelkenli  firmamız RopeSail bizleri, yelkenciliğe ve denize olan sevgimizi başkalarıyla paylaşmaya yönlendirdi.


RopeSail olarak vizyonumuz, kişiye özel programlar sunan butik yelkencilik anlayışı ile hizmet sunabilmektir.

RopeSail ailesinin önceliği ise yapılan her işte kaliteli, dürüst ve 7/24 ulaşılabilir olmaktır.


Denizcilik sektöründe bulunan diğer yatçılık firmaları ile farkımız, misyonumuzda gizlidir. RopeSail’in misyonu yelkencilik coşkusu ve Mavi yolculuk ile Gulet  keyfini müşterileriyle paylaşabilmek ve denizcilik tutkusunu yayabilmektir.


Zengin yelkenli yat kiralama filosu ve VIP tekne kiralama servislerinin yanı sıra her türlü yelken ve Gulet faaliyetini güncel bir şekilde takip eden yat firmamız RopeSail hizmetlerinde sınır tanımıyor.


İyi bir yelken tatili geçirmenin sırrı, konusunda uzman ve deneyimli bir yat firmasından geçer. RopeSail  ailesi olarak deneyim ve tecrübelerimizi, dünyanın her yerinden gelen siz değerli müşterilerimizle paylaşmak bizlere büyük keyif veriyor. RopeSail ile yelken tatili yapabilmek için deneyimli bir denizci olmanıza gerek yok, kaptanlı tekne kiralama ile  sadece denizin üzerinde olmayı istemeniz yeterli.


RopeSail yelken yapmak için bütün detayları sizin yerinize düşünüyor... Size sadece Yelkenli veya Gulet ile tatilin ve denizin keyfini sürmek kalıyor.


Denizcilik deneyimi olan müşterilerimiz için, kendi yelkenli tekneleri olan 41 feet  Beneteau Oceanis 41’in kaptanı olabilmelerine ve diledikleri rotaya yelken açabilmelerine olanak sağlayan zengin RopeSail yelkenli filomuzu beğeninize sunuyoruz. RopeSail’in kişiye özel hazırlanmış programları ile müşterilerimiz diledikleri yelken tatilini diledikleri şekilde yaşıyorlar.


Daha dinlendirici bir yelkenli yat  tatili düşleyen müşterilerimiz için ise RopeSail, kaptanı ve mürettebatı ile birlikte çok çeşitli yelkenli tekne  alternatifleri sunuyor. Yelkencilik deneyimine sahip olmaksızın denizin ve tatilin keyfini bir yelkenli yatın üzerinde yaşayabilmeleri için, RopeSail herşeyi müşterileri adına düşünüyor ve organize ediyor.


Bir sonraki yelkenli yat veya mavi yolculuk tatilinizde RopeSail ile bir deniz macerasına yelken açmak üzere sizleri bekliyoruz.


Top